Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Add
da: Tilføj

en: Select
da: Vælg

en: Local
da: Lokal

en: - Select -
da: - Vælg -
