Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Add
de: Hinzufügen

en: Select
de: Auswählen

en: Local
de: Lokal

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Leave the title empty, to hide the link.
de: Titel leer lassen, um den Link auszublenden.

en: View Modes
de: Ansichtsmodi
