Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Add
et: Lisa

en: Select
et: Vali

en: Local
et: Kohalik

en: - Select -
et: - Vali -

en: Add link title
et: Lisa lingi pealkiri
