Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Add
fr: Ajouter

en: Select
fr: Sélectionner

en: Local
fr: Locale

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Edit link title
fr: Modifier le titre lien

en: Leave the title empty, to hide the link.
fr: Laissez le titre vide pour masquer le lien.

en: Delete link title
fr: Supprimer un titre lien

en: Add link title
fr: Ajouter un titre lien

en: Show the field description beside the add link.
fr: Montrer la description du champ à côté du lien d'ajout.

en: If enabled and the add link is shown, the field description is shown in front of the add link.
fr: Si activé et que le lien d'ajout est affiché, la description du champ est montrée devant le lien d'ajout.

en: Links: @links
fr: Liens : @links

en: Links: none
fr: Liens : aucun
