Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: Select
ja: 選択

en: - Select -
ja: - 選択 -
