Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
