Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Select
nl: Selecteren

en: Local
nl: Lokaal

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Edit link title
nl: Titel van de link bewerken

en: Leave the title empty, to hide the link.
nl: Laat de titel leeg om de link te verbergen.

en: Delete link title
nl: Titel van de link verwijderen

en: Add link title
nl: Titel aan de link toevoegen

en: Show the field description beside the add link.
nl: De veldomschrijving tonen naast het link toevoegen.
