Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Add
oc: Apondre

en: Select
oc: Seleccionar

en: Local
oc: Locale

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
