Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Select
pl: Wybierz

en: Local
pl: Lokalnie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Edit link title
pl: Etykieta odnośnika do edycji

en: Leave the title empty, to hide the link.
pl: Pozostaw etykietę pustą w celu ukrycia odnośnika.

en: Delete link title
pl: Usuń etykietę odnośnika

en: Add link title
pl: Dodaj etykietę odnośnika

en: Show the field description beside the add link.
pl: Pokazuj opis pola obok odnośnika dodawania.

en: If enabled and the add link is shown, the field description is shown in front of the add link.
pl: Jeżeli ta opcja jest włączona i odnośnik jest wyświetlany to opis pola pojawi się przed odnośnikiem dodawania.

en: Links: @links
pl: Odnośniki: @links
