Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Add
vi: Thêm

en: Select
vi: Chọn

en: Local
vi: Cục bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -
