Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Select
be: Выбраць

en: - Select -
be: - Выбраць -
