Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Select
eu: Aukeratu

en: Local
eu: Lokala

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
