Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Add
fa: افزودن

en: Select
fa: انتخاب

en: - Select -
fa: - انتخاب -
