Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: Select
fi: Valitse

en: Local
fi: Paikallinen

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Edit link title
fi: Muokkaa linkin otsikkoa

en: Leave the title empty, to hide the link.
fi: Jätä otsikko tyhjäksi piilottaaksesi linkki.

en: Delete link title
fi: Poista linkin otsikko

en: Add link title
fi: Lisää linkin otsikko

en: Show the field description beside the add link.
fi: Näytä kentän kuvaus lisäyslinkin vieressä.

en: If enabled and the add link is shown, the field description is shown in front of the add link.
fi: Mikäli käytössä ja lisää-linkki näytetään, kentän kuvaus näytetään lisäyslinkin edessä.

en: Links: @links
fi: Linkit: @links

en: Links: none
fi: Linkit: ei yhtään
