Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Add
gl: Engadir

en: Select
gl: Selección múltiple

en: - Select -
gl: - Seleccione -
