Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Local
hu: Helyi

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Links: @links
hu: Hivatkozások: @links

en: Links: none
hu: Hivatkozások: nincs
