Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Add
it: Aggiungi

en: Select
it: Scegliere

en: - Select -
it: - Scegliere -
