Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
