Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Select
ps: غوره

en: - Select -
ps: - غوره -
