Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă

en: Select
ro: Alege

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
