Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Add
ru: Добавить

en: Select
ru: Выбрать

en: Local
ru: Локально

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Links: @links
ru: Ссылки: @links
