Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: Select
sv: Välj

en: Local
sv: Lokal

en: - Select -
sv: - Välj -
