Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
