Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
