Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Select
tr: Seç

en: Local
tr: Yerel

en: - Select -
tr: - Seçin -
