Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Add
az: Əlavə et

en: Select
az: Seçin

en: - Select -
az: - Seçin -
