Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Select
he: בחר

en: Local
he: מקומי

en: - Select -
he: - בחירה -
