Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Add
lv: Pievienot

en: Select
lv: Izvēlēties

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
