Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Select
sk: Zvoľte

en: Local
sk: Lokálny

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
