Field Collection View Mode Field (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add
uk: Додати

en: Select
uk: Вибір

en: Local
uk: Локаль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Links: @links
uk: Посилання: @links

en: View Modes
uk: Режими перегляду
