Nodeaccess (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: View
vi: Xem

en: User
vi: Người dùng

en: Role
vi: Vai trò

en: Alias
vi: Tên giả
