Nodeaccess (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Role
nl: Rol

en: Change default settings for the Nodeaccess module.
nl: De standaardinstellingen voor de Nodeaccess-module wijzigen.

en: Grant
nl: Toestemming verlenen

en: Give node grants priority
nl: Geef prioriteit aan toegang tot node

en: Allowed Grants
nl: Toegekende toestemmingen

en: Allowed Roles
nl: Toegestane rollen

en: Show grant tab for this node type
nl: Toestemming-tabblad voor dit inhoudstype weergeven

en: Save Grants
nl: Toestemming opslaan

en: Grants saved.
nl: Toestemmingen opgeslagen.

en: Allow Role
nl: Rol toestaan

en: Author Settings
nl: Auteur-instellingen

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Enter names to search for users:
nl: Namen invullen om te zoeken naar gebruikers:

en: Keep?
nl: Behouden?

en: Enable this field
nl: Dit veld inschakelen

en: Administer Nodeaccess
nl: Nodeaccess beheren
