Nodeaccess (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف
