Nodeaccess (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Role
pl: Rola

en: Grant
pl: Uprawnienia

en: Save Grants
pl: Zapisz uprawnienia

en: Grants saved.
pl: Zapisano uprawnienia.

en: Node author
pl: Autor zawartości
