Nodeaccess (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Role
oc: Ròtle

en: Alias
oc: Aliàs

en: Node author
oc: Autor del nosèl
