Nodeaccess (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Grant
sk: Udeliť oprávnenia

en: Give node grants priority
sk: Udeliť prioritu oprávnení uzlov

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Save Grants
sk: Uložiť oprávnenia

en: Grants saved.
sk: Udelené oprávnenia uložené.

en: Author Settings
sk: Nastavenia autora

en: Node author
sk: Autor uzla

en: Enter names to search for users:
sk: Zadajte mená pre vyhľadávanie používateľov:

en: Keep?
sk: Ponechať?

en: Provides per node access control
sk: Poskytuje kontrolu oprávnení na každý uzol
