Node access password (7.x-4.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: none
am: ምንም

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው
