Node access password (7.x-4.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: none
be: няма

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Nodes
be: Матэрыялы
