Node access password (7.x-4.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Access denied
bg: Достъпът забранен
