Node access password (7.x-4.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: View arguments
fi: Näytön argumentit

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Nodes
fi: Solmut

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fi: Syötä pilkuin eroteltu lista näkymälle syötettävistä argumenteista.

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Realms
fi: Alueet

en: Realm name
fi: Alueen nimi
