Node access password (7.x-4.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Priority
hu: Fontosság

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: none
hu: nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Realm
hu: Hatáskör

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.

en: User roles
hu: Szerepkörök
