Node access password (7.x-4.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: none
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Nodes
km: ថ្នាំង
