Node access password (7.x-4.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ
