Node access password (7.x-4.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: none
oc: pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Nodes
oc: Nosèls

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire
