Node access password (7.x-4.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ
