Node access password (7.x-4.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Nodes
sl: Vozlišča
