Node access password (7.x-4.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Priority
da: Prioritet

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: none
da: ingen

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: View arguments
da: Argumenter til oversigt

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Realm
da: Område

en: Nodes
da: Indhold

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
da: Angiv en kommasepareret liste af argumenter til visningen.

en: User roles
da: Brugerroller
