Node access password (7.x-4.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Priority
et: Tähtsus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: none
et: puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Nodes
et: Postitused

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.

en: User roles
et: Kasutaja rollid
