Node access password (7.x-4.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Priority
he: עדיפות

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: none
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Realm
he: תחום

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: User roles
he: תפקידי משתמש
