Node access password (7.x-4.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Nodes
jv: Node
